Bize Ulaşın Ataşehir Atatürk, Metropol AVM, DasDas, Ataşehir Blv., 34758 Ataşehir/İstanbul

[email protected]

+90 212 293 40 23

HAKKIMIZDA

IDEMA 2011 yılından beri Türkiye’de ve dünyanın çeşitli noktalarında sosyo-ekonomik kalkınma alanında projeler geliştiren, uygulayan ve yeni fikirleri hayata geçiren, sosyal girişimci üç ortak tarafından kurulmuş özel bir girişimdir. IDEMA, ortakların yanı sıra ulusal ve uluslararası düzeyde önemli projeler yönetmiştir ve alanında uzman, geniş bir danışman ekibi ile çözümlerini geliştirmektedir.

IDEMA’nın ana amacı sosyal, ekonomik, çevresel ve kültürel kalkınmaya katkıda bulunmaktadır. Bu bağlamda Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, Uluslararası Yatırım Kuruluşları, ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşları, yerli ve yabancı ticaret odaları ve çeşitli kamu kurumları ile ortaklıklar gerçekleştirilerek projeler geliştirilmektedir.

IDEMA danışmanlarının hazırlamış oldukları analizler ve raporlar doğrultusunda ortakların sosyal yatırımlar konusunda bilinçli kararlar almalarına katkı sağlanmaktadır. Toplumsal fayda ve yenilikçi yaklaşımlar, IDEMA projelerinin ve hizmetlerinin merkezinde bulunmaktadır.

EKİBİMİZ

DANIŞMANLARIMIZ